Dnes sa ma spolužiačka pýtala, ktorý makeup od Rimmelu by som jej odporučila. Rozhodla som sa teda urobiť menšie porovnanie mojich dvoch obľúbených makeupov. Dúfam, že to pomôže aj vám. Takže porovnávať budem dva makeupy - Stay Matte a Match Perfection. Oba nájdete v Rimmel e-shope.
Stay Matte je makeup vhodný na pleť bez výrazných nedostatkov, len na zmatnenie a zjednotenie pleti. Má redšiu konzistenciu, no aj napriek tomu pekne kryje.
8/10 bodov
Match Perfection - Vyhovuje mi pomerne viacej, pretože moja pleť je bohužial plná vyrážok :( . Má stredne hustú konzistenciu s perfektnou krycou schopnosťou. Je to môj jasný favorit. Dokonale sa prispôsobí farby pleti.
9/10 bodov
Je teda na vás, ktorý si vyberiete. Prihliadajte pritom na kvalitu svojej pleti. :) Makeup nikdy nezabudnite odlíčiť, najmä na noc, inak sa vám ,,odvďačí" nepeknými pupákmi.
pondelok
utorok
...V raji bubliniek...
Cez tieto chladné a upršané dni sa cíti človek unavený a bez nálady. Slniečko sa skrýva a my nemáme dostatok energie. Hľadáme si nejakú zábavu, no nič nás nebaví :P (vlastná skúsenosť). Úžasný relax nám najmä v tomto období poskytne voňavý, bublinkový kúpeľ. Stačí sa uvoľniť, napustiť plnú vaňu vody a zapáliť si vonnú sviečku. Ja osobne si púšťam najradšej aj svoje obľúbené pesničky :). V poslednom čase letím na pesničke Sex on the beach , no ale tak to nie je práve vhodný song na relaxáciu :P. Vyberám si radšej niečo jemnejšie a menej tancuchtivé. No späť ku kúpeľu. Po vyčľapkaní si urobte peeling celého tela, nejakú pleťovú masku a zábal na vlasy. Telo sa vám poďakuje krásnym vzhľadom. Tak do kúpania :P
pondelok
...Nádherne dokonalá...
Milujem značku Rimmel. Som aj rimmel agentkou a každý mesiac vytváram blogy na danú tému. Po ich zverejnení ich budem zverejňovať aj na tomto blogu, poprípade pridám aj nejaké podrobnejšie informácie o danej téme, pretože priestor na blogu je častokrát nepostačujúci (niekedy aj úplne stačí :P).
Blogov som už narobila pár, ale začnem týmto o korektore STAY MATTE.
Výhody:
1.Perfektne kryje a nepôsobí ako zle nanesený.
2.Dokonale priľne k pleti.
3.Nedráždi citlivú pleť.
4.Má krásny dizajn ,,šups do kabelky" .
5.Výhodná cena.
Nevýhody:
1. Sľubuje zlepšenie kvality pleti, avšak tento efekt sa u mňa nedostavil.
Každopádne do veľmi odporúčam, pretože pomáha prekonať začervenané miesta, od ktorých sa nám robí husia koža :) .
Toľko ku korektoru STAY MATTE. Vyskúšajte ho a napíšte komentár. :)
Blogov som už narobila pár, ale začnem týmto o korektore STAY MATTE.
Výhody:
1.Perfektne kryje a nepôsobí ako zle nanesený.
2.Dokonale priľne k pleti.
3.Nedráždi citlivú pleť.
4.Má krásny dizajn ,,šups do kabelky" .
5.Výhodná cena.
Nevýhody:
1. Sľubuje zlepšenie kvality pleti, avšak tento efekt sa u mňa nedostavil.
Každopádne do veľmi odporúčam, pretože pomáha prekonať začervenané miesta, od ktorých sa nám robí husia koža :) .
Toľko ku korektoru STAY MATTE. Vyskúšajte ho a napíšte komentár. :)
Kúsok zo mňa
Veci, bez ktorých by bol môj život prázdny. Obľúbení ľudia...jedlá...farby...štýly...činnosti. Toto som ja .
Páčia sa mi koláže, kde človek musí niekedy až hľadať. Tak som jednu takú urobila, tu môžete nájsť všetko, čo mám rada...od jahôd až po môjho kocúrika :* .
Páčia sa mi koláže, kde človek musí niekedy až hľadať. Tak som jednu takú urobila, tu môžete nájsť všetko, čo mám rada...od jahôd až po môjho kocúrika :* .
Môj prvý príspevok :)
Vítam Vás na mojom blogu. Som rada, že ste sem zablúdili a nakukli do mojich článkov. Volám sa Žaneta, mám 16 rokov a baví ma nesmierne veľa vecí. V tomto blogu sa s Vami chcem podeliť o svoje fotografie, zážitky a názory. Dúfam, že sa pri ich čítaní zabavíte a necháte aj nejaké názory.
Prihlásiť na odber:
Príspevky (Atom)



