Vyhľadávať v tomto blogu

pondelok

...Nádherne dokonalá...

Milujem značku Rimmel. Som aj rimmel agentkou a každý mesiac vytváram blogy na danú tému. Po ich zverejnení ich budem zverejňovať aj na tomto blogu, poprípade pridám aj nejaké podrobnejšie informácie o danej téme, pretože priestor na blogu je častokrát nepostačujúci (niekedy aj úplne stačí :P).
Blogov som už narobila pár, ale začnem týmto o korektore STAY MATTE.

Výhody:
1.Perfektne kryje a nepôsobí ako zle nanesený.
2.Dokonale priľne k pleti.
3.Nedráždi citlivú pleť.
4.Má krásny dizajn ,,šups do kabelky" .
5.Výhodná cena.

Nevýhody:
1. Sľubuje zlepšenie kvality pleti, avšak tento efekt sa u mňa nedostavil.


Každopádne do veľmi odporúčam, pretože pomáha prekonať začervenané miesta, od ktorých sa nám robí husia koža :) .

Toľko ku korektoru STAY MATTE. Vyskúšajte ho a napíšte komentár. :)

Žiadne komentáre:

Zverejnenie komentára