Cez tieto chladné a upršané dni sa cíti človek unavený a bez nálady. Slniečko sa skrýva a my nemáme dostatok energie. Hľadáme si nejakú zábavu, no nič nás nebaví :P (vlastná skúsenosť). Úžasný relax nám najmä v tomto období poskytne voňavý, bublinkový kúpeľ. Stačí sa uvoľniť, napustiť plnú vaňu vody a zapáliť si vonnú sviečku. Ja osobne si púšťam najradšej aj svoje obľúbené pesničky :). V poslednom čase letím na pesničke Sex on the beach , no ale tak to nie je práve vhodný song na relaxáciu :P. Vyberám si radšej niečo jemnejšie a menej tancuchtivé. No späť ku kúpeľu. Po vyčľapkaní si urobte peeling celého tela, nejakú pleťovú masku a zábal na vlasy. Telo sa vám poďakuje krásnym vzhľadom. Tak do kúpania :P
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)


Žiadne komentáre:
Zverejnenie komentára