Veci, bez ktorých by bol môj život prázdny. Obľúbení ľudia...jedlá...farby...štýly...činnosti. Toto som ja .
Páčia sa mi koláže, kde človek musí niekedy až hľadať. Tak som jednu takú urobila, tu môžete nájsť všetko, čo mám rada...od jahôd až po môjho kocúrika :* .
Prihlásiť na odber:
Zverejniť komentáre (Atom)


Máš to pekné,vkusne a nápadité. Je tam z každého rožku trošku .Si proste mladá,pekná a vieš,čo ťa v živote teší. Veľa dobrých nápadov aj do budúcnosti.
OdpovedaťOdstrániť